USŁUGI RACHUNKOWE

Nowoczesne usługi rachunkowe od A do Z

Usługi księgowe są najbardziej oczywistymi, których możesz oczekiwać od biura rachunkowego. I u nas stanowią trzon oferty. Jeśli potrzebujesz wsparcia doświadczonego księgowego – w nowoczesnej, komfortowej formie oraz w oparciu o proste i przejrzyste zasady współpracy – jesteś mile widziany w gronie naszych Klientów. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Założenie i prowadzenie wg Polskich Standarów Rachunkowości lub według MSR ewidencji zdarzeń gospodarczych zachodzących w bieżącej działalności Zleceniodawcy w księgach rachunkowych

Prowadzenie działalności gospodarczej to ciągły ruch. Dochody, wydatki, kupno, sprzedaż… Wszystko to jest zdarzeniem gospodarczym. Każde zdarzenie gospodarcze zaś, które jest wyrażane wartościowo (czyli – może być przeliczone na pieniądze) podlega ewidencji w księgach rachunkowych. Dzieje się tak w przypadku, gdy Twoja firma osiąga obroty roczne przekraczające 1 200 000 euro lub jest spółką z o.o. Wystarczy, że dostarczysz nam (w najwygodniejszy dla Ciebie sposób, również online) dane, a my zajmiemy się całą resztą.

Sporządzanie wszelkich wymaganych prawem ewidencji i rejestrów księgowych

Księga przychodów i rozchodów oraz inne ewidencje i rejestry to nasza specjalność. Zgłoś się do nas również, jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie uproszczonej księgowości - zatroszczymy się o rzetelne ewidencjonowanie wszystkich niezbędnych dokumentów oraz operacji gospodarczych.

Kalkulacja wysokości podatku od towarów i usług (VAT) w okresach miesięcznych. Sporządzanie deklaracji VAT-7 i przekazanie do właściwego Urzędu Skarbowego

Jesteś płatnikiem VAT? Pomożemy Ci obliczyć wysokość podatku w okresach miesięcznych oraz w Twoim imieniu przygotujemy deklaracje VAT dla urzędu skarbowego i wyślemy je do właściwej jednostki. Nigdy więcej problemów i przekroczonych terminów dosłania dokumentów!


ZAJMIJ SIĘ, ROZWIJANIEM BIZNESU
YOUR TAX ZAJMIE SIĘ RESZTĄ

Przygotowanie deklaracji VAT-UE podsumowującej dokonanie wewnątrzwspólnotowej transakcji dostawy i nabycia towarów oraz usług

Prowadzisz działalność na terenie Unii Europejskiej? Dokonałeś transakcji z WNT, czyli nabyłeś towar od kontrahenta unijnego? A może była to transakcja z WDT, czyli sprzedażą towaru na rzecz kontrahenta z państwa członkowskiego? To tylko kilka przypadków, w których potrzebny Ci będzie numer VAT UE oraz musisz złożyć deklarację podsumowującą dokonane transakcje. By nie popełnić błędów – powierz jej przygotowanie w nasze ręce. Międzynarodowe podatki to dla nas nie problem.

Bieżące konsultacje księgowe obejmujące sprawy księgowo-podatkowe w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstwa

Zastanawiasz się, jaki jest stan Twojego firmowego budżetu? Chcesz poznać dokładny bilans zysków i strat i wiedzieć, co z niego wynika? Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. W Yourtax masz własnego, przypisanego Tobie doradcę, który doskonale zna Twoje bieżące problemy i potrzeby i udzieli Ci kompleksowej odpowiedzi na wszystkie pytania.

Reprezentacja Zleceniodawcy w kontaktach z Urzędem Skarbowym, ZUS, PIP, GUS itp.

ZUS, US, PIP, GUS… Trudno nadążyć za wszystkimi instytucjami, z którymi musisz się kontaktować jako przedsiębiorca. Raporty, deklaracje, korekty… nie trać na to czasu. Po co, skoro możemy się tym zająć my, i to w pełni fachowo?

Paralaksa tła

CO NAS WYRÓŻNIA