BIURO WIRTUALNE

 

Wirtualne biuro – załóż je z Your Tax!


Jesteś freelancerem? Pracujesz na własny rachunek i nie potrzebujesz fizycznej siedziby swojej firmy? Chcesz obniżyć koszty działalności, a jednocześnie podnieść jej prestiż? Postaw na wirtualne biuro. Jak je założyć? Zrób to z nami!

Your Tax oferuje Ci nowoczesne wirtualne biuro. Elastyczna oferta, prestiżowa lokalizacja i dobre ceny – oto, dlaczego warto podjąć współpracę właśnie z nami. Nie zwlekaj. Twoje wirtualne biuro może rozpocząć działalność już za chwilę!

Paralaksa tła

POZNAJ ZALETY WIRTUALNEGO BIURA

Atrakcyjne ceny

Zapomnij o wynajmowaniu powierzchni biurowej, która jest Ci niepotrzebna i zatrudnianiu pracowników biurowych, jeśli nie są Ci niezbędni. Wirtualne biuro zapewni Ci pełną obsługę biurową – od adresu rejestrowego, przez odbiór poczty czy numer telefonu, aż po profesjonalną i kompleksową obsługę: rachunkową, podatkową czy prawną. Otoczymy Cię specjalistami, dzięki którym Twój biznes rozkwitnie, i to bez przepłacania.

Dobra lokalizacja

Prestiżowy adres pomoże Ci zbudować profesjonalny wizerunek. Nawet jeśli działalność prowadzisz głównie w terenie lub zdalnie – warszawski adres przy dobrze znanej ulicy robi wrażenie. A jeśli zajdzie potrzeba, byś spotkał się z klientem, również znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie na miarę oczekiwań.

Wygoda i profesjonalizm

Jak założyć wirtualne biuro z Your Tax? To bardzo proste. Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza. Oznacza, że formalności sprowadzamy do minimum, jednocześnie zapewniając Ci profesjonalną i kompleksową obsługę. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a uzyskasz wszystkie niezbędne informacje.

Niskie koszty działalności

Wirtualne biuro nie generuje wysokich kosztów. Jednocześnie jego wynajem to gwarancja stałych, niskich opłat i prostych zasad współpracy. Z wirtualnym biurem nie obawiasz się nagłej podwyżki czynszu, horrendalnego rachunku za prąd czy dodatkowych nieprzewidzianych kosztów. Wszystko działa, jak w zegarku.
home_callcenter_subheader1

Gwarantujemy stabilność i długotrwałą współpracę

Your Tax prowadzi działalność w szerokim zakresie, oferując swoim Klientom kompleksową obsługę. Jesteśmy firmą o stabilnej pozycji na rynku. Dzięki temu masz pewność, że:
zaoferujemy Ci przejrzyste warunki współpracy – bez żadnych „haków” i przykrych niespodzianek,
nie znikniemy z rynku za kilka miesięcy, a Ty będziesz musiał szukać nowej siedziby i na nowo dokonywać wszystkich formalności,
staniemy się dla Ciebie partnerem na lata – z nami możesz planować długofalowo.

Jesteśmy elastyczni - możesz dowolnie skonfigurować zakres usług, które Cię interesują

Wirtualne biuro niejedno ma imię, zwłaszcza z Your Tax. Zależy nam na tym, by wpisać się w Twoje oczekiwania biznesowe. Dlatego oferujemy Ci szeroki zakres usług i pełną swobodę wyboru. Nie musisz ograniczać się do sztywnych, z góry ustalonych pakietów. Wspólnie z naszym doradcą ustalisz, jakie usługi związane z wirtualnym biurem Cię interesują. Możesz również liczyć na to, że będziemy w pełni otwarci na renegocjację warunków, jeśli Twoje oczekiwania zmienią się z biegiem czasu.

Stawiając na wirtualne biuro z Your Tax:
zarejestrujesz swoją firmę na jego adres – także w ZUS, GUS, US czy KRS,
zyskasz pełną obsługę biurową dopasowaną do oczekiwań: skrytka pocztowa, obsługa poczty, obsługa telefoniczna i faxowa, a może wsparcie księgowe i kadrowo płacowe? Nie ma problemu!
otrzymasz wsparcie doradcze w wielu dziedzinach związanych z prowadzeniem biznesu – otoczy Cię zespół ekspertów, którzy pomogą Ci się rozwijać,
zapewnisz sobie archiwum dla dokumentacji,
w razie potrzeby – skorzystasz z sali na spotkanie z klientem, czy jeśli będziesz potrzebować biurka na określony czas.