RADCA PRAWNY

Doradztwo prawne dla Twojej firmy

Prawo reguluje każdą dziedzinę naszego życia, bez wyjątków. A skoro tak, jest niezwykle rozbudowane. By prowadzić działalność biznesową w transparentny sposób, bez obawy o naruszanie przepisów, potrzebujesz wsparcia prawnego. Może Ci być niezbędne również w sytuacjach problematycznych. Dłużnik, który zwleka ze spłatą zadłużenia, spór z konkurentem na rynku… sytuacji, w których przydać może Ci się doradca prawny jest nieskończenie wiele. Potrzebujesz wsparcia na tym polu? W Your Tax czeka na Ciebie doświadczony radca prawny, który służy pomocą nawet w najtrudniejszych sprawach.

Kancelaria radcy do stałej współpracy czy wsparcie okazjonalne?

Your Tax usługi w zakresie obsługi prawnej dostosowuje do indywidualnych potrzeb swoich Klientów. Co to oznacza w praktyce? Tyle, że rozumiemy, że każda firma ma inne oczekiwania. Niewielkim podmiotom biuro doradztwa prawnego potrzebne jest jedynie okazjonalnie – np. kiedy dojdzie do problematycznej sytuacji. Im większe jednak przedsiębiorstwo, tym bardziej potrzebny jest mu radca prawny.

Bez względu na to, czy Twojej firmie doradca prawny jest niezbędny na co dzień, czy tylko jednorazowo – nasi eksperci służą swoją fachową wiedzą, również online. Z Your Tax masz pewność, że uzyskasz kompleksową i rzetelną pomoc – dokładnie taką, jakiej oczekujesz. Jeśli masz więc wątpliwości prawne, skontaktuj się już dzisiaj!

Radca prawny w rozsądnej cenie

Your Tax łączy kompetencje w zakresie prawa z najwyższej półki z uczciwą wyceną wszystkich realizowanych usług. Działanie współpracujących z nami prawników reguluje ustawa o radcach prawnych. Masz więc do czynienia wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami z zestawem wszystkich wymaganych przepisami uprawnień.

Gdy chodzi o cennik, możesz oczekiwać konkurencyjnych, oszacowanych rzetelnie stawek – adekwatnych zarówno do zakresu i stażu współpracy, jak i ilości oraz stopnia trudności czynności, które zostaną podjęte.

Uzyskaj więcej informacji o tym, w jaki sposób wygląda doradztwo i obsługa prawna w Your Tax. Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Czekamy na maile oraz telefony. Zapraszamy!

Nasz doradca podatkowy może wykonać wszystkie czynności, które określa ustawa o doradztwie podatkowym, czyli:

udzieli Ci porad, opinii oraz wyjaśnień związanych z obowiązkami podatkowymi i celnymi, a także w sprawach, które wiążą się z egzekucją administracyjną powiązaną z tymi obowiązkami,

poprowadzi Twoje księgi podatkowe oraz inną dokumentację ewidencjonującą odprowadzenie podatków – troszcząc się o rzetelne odnotowanie wszystkich kwestii,

przeanalizuje sytuację podatkową Twojej firmy i podpowie, w jaki sposób zoptymalizować odprowadzanie podatków, by polityka podatkowa przedsiębiorstwa stała się jak najrozsądniejsza ekonomicznie,

sporządzi w Twoim imieniu deklaracje podatkowe lub zapewni pełną asystę przy ich przygotowaniu,

będzie Cię reprezentował w postępowaniach przed organami administracji publicznej we wszelkich postępowaniach podatkowych, troszcząc się o Twój najlepszy interes.


Jednym słowem: wszystkie sprawy związane z podatkami możesz powierzyć w nasze ręce. Zaufaj doświadczeniu i kompetencjom.

Oznacza to, że w Your Tax otrzymasz pełne wsparcie. Wybierz naszych ekspertów, by:

zyskać pewność, że wszystkie przygotowane przez Twoją firmę umowy i kontrakty są zgodne z literą prawa i korzystne dla Twojej sytuacji na rynku,

otrzymać kompleksowe wsparcie podczas analizy dokumentacji pochodzącej od partnerów z zewnątrz,

zapewnić sobie wszechstronne doradztwo podczas podejmowania różnych czynności i działań na rynku krajowym oraz międzynarodowym,

zyskać profesjonalną reprezentację m.in. przed sądami, instytucjami, a także w czasie negocjacji z partnerami biznesowymi,

otrzymać porady w sytuacjach konfliktowych – tak, by podjęte rozwiązania były korzystne dla Twojego biznesu.

Oferujemy zarówno współpracę stałą, jak i jednorazową lub doraźną. Forma doradztwa prawnego zostanie wypracowana wspólnie z Tobą. W Your Tax to Ty decydujesz, jakich usług oczekujesz, a my dopasowujemy je do Ciebie.