GOTOWE SPÓŁKI NA SPRZEDAŻ

Spółki na sprzedaż dostępne na dzień dzisiejszy:


NAZWA: KRS NIP REGON
BUDGAR00008129115272911416384830860
 

Sprzedaż spółek

Czy wiesz, że proces rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może potrwać obecnie nawet kilka miesięcy?

Jeśli chcesz rozpocząć działalność jak najszybciej, skorzystać z atrakcyjnych okazji biznesowych i zrealizować plany - sięgnij po gotową spółkę.

Gotowe spółki to podmioty założone przez Yourtax. Posiadają nr KRS, NIP i REGON, są również zarejestrowane do podatku VAT/VAT-UE. Dysponują podstawowym kapitałem zakładowym, uniwersalną umową spółki oraz szerokim zakresem działalności (PKD).

Natychmiastowe podjęcie zaawansowanych działań biznesowych, bez konieczności przechodzenia przez skomplikowane i problematyczne procedury związane z założeniem spółki z o.o. jest możliwe dzięki zakupowi już istniejącej i zdolnej do działalności spółki. Spółka z o.o. jest formą działalności biznesowej, która daje niemalże nieograniczone możliwości. Profity wynikające z prowadzenia biznesu w spółce z o.o., to usprawnienia związane z płatnościami ZUS, odpowiedzialnością finansową oraz formami własności przedsiębiorstwa. Gotowe spółki z o.o. znajdują się w ofercie Your Tax. Sprzedaż spółki z o.o. oraz zakup jej przez nowego właściciela wymaga fachowego wsparcia.

Your Tax oferuje pełną pomoc w zakupie wystawionej spółki z o.o. na sprzedaż. Sprzedaż gotowych spółek prowadzona przez Your Tax pozwoli Ci na szybkie rozpoczęcie realizacji własnych celów!

Spółka gotowa do działania

Rozpocznij działalność bez zbędnej zwłoki – właściwie od razu po przejęciu spółki. Nasze spółki posiadają natychmiastową zdolność do wykonywania działalności gospodarczej. Oznacza to, że:
posiadają numer KRS – są wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego,
mają numer REGON,
wybrane są również płatnikami VAT, VAT-EU.

Brak obciążeń

Obawiasz się, że spółka którą kupujesz posiada obciążenia? Podejrzane obroty? Wierzyciele czekający na spłatę zadłużenia? Współpracując z Your Tax masz pewność, że nie narażasz się na takie ryzyko. Dlaczego?

Wszystkie spółki na sprzedaż są zupełnie „czyste” – oznacza to, że nigdy nie prowadziły działalności.
Sprzedawane spółki nie mają obrotów ani wierzycieli oraz innych obciążających je zobowiązań.
Ich stan jest doprecyzowany i potwierdzony w umowie sprzedaży – dbamy o jej pełną transparentność.


...CZAS TO PIENIĄDZ,
A PIENIĄDZ TO WIĘCEJ NIŻ CZAS...

KAŻDA SPÓŁKA

Gotowa do działania

Spółki posiadają natychmiastową zdolność do wykonywania działalności gospodarczej, posiadają numer KRS, REGON. Wybrane podmioty są również płatnikami VAT, VAT-UE.

Dostosowanie do potrzeb

Każdy podmiot ma możliwość dowolnej zmiany parametrów spółki: kwoty kapitału, nazwy, siedziby, umowy, reprezentacji w chwili zakupu tak aby spełniał najbardziej wymagające oczekiwania

Brak obciążeń

Spółki nigdy nie prowadziły działalności. Nie mają obrotów, ani wierzycieli. Stan spółki potwierdzamy w umowie sprzedaży spółki.

Szerokie PKD

Każda ze spółek posiada szerokie PKD, umożliwiające prowadzenie każdego rodzaju działalności

PROCEDURA ZAKUPU

1

Przesłanie dokumentów

Proces sprzedaży rozpoczyna się od przesłania skanu dowodu lub numeru KRS kupującego oraz danych członków zarządu spółki na adres spolki@yourtax.pl
2

Umowa sprzedaży

Po otrzymaniu niezbędnych danych przygotowujemy dokumenty sprzedaży. Jesteśmy wstanie również dostosować umowę spółki do potrzeb kupującego. Przesyłamy dokumenty do akceptacji.
3

Podpisanie umowy sprzedaży

Kolejny krok to zakup udziałów spółki u notariusza( UWAGA: Dojeżdamy do klienta) oraz jeżeli tego wymagana kupujący to zmiana treści umowy. Od tej chwili możesz już prowadzić działalność gospodarczą
4

Zgłoszenie do KRS

Ostatni krok to przygotowanie dokumentów do Krajowego Rejestru Sądowego właściwego dla siedziby spółki. Dokumenty składamy w imieniu kupującego i dostarczamy mu potwierdzenie złożenia.

CENNIK

Gotowe spółki z o.o.

1450

Kupując spółkę otrzymujesz

 • Nadany nr KRS
 • Nadany nr NIP
 • Nadany nr REGON
 • Pisemną gwarancję braku zobowiązań

Gotowe spółki z o.o. z koncesją OPC

75 000

Kupując spółkę otrzymujesz

 • Koncesję na hurtowy obrót paliwami ciekłymi
 • Nadany nr KRS
 • Nadany nr NIP
 • Nadany nr REGON
 • Pisemną gwarancję braku zobowiązań

Gotowe spółki z o.o. z koncesją na Transport międzynarodowy/ Spedycję

15 000

Kupując spółkę otrzymujesz

 • Koncesją na transport międzynarodowy
 • Nadany nr KRS
 • Nadany nr NIP
 • Nadany nr REGON
 • Pisemną gwarancję braku zobowiązań

Gotowe spółki akcyjne

7 500

Kupując spółkę otrzymujesz

 • Nadany nr KRS
 • Nadany nr NIP
 • Nadany nr REGON
 • Pisemną gwarancję braku zobowiązań

Szerokie PKD

Zakres działalności biznesowej jest wyraźnie określony przez system PKD – Polską Klasyfikację Działalności. By móc oferować określone usługi lub produkty, muszą być one ujęte w PKD firmy. Dlatego troszczymy się o to, by każda z oferowanych przez nas spółek posiadała szerokie PKD> Dzięki temu możesz rozpocząć działalność bez względu na branżę i rynki, na których planujesz oferować.

Kupując gotową spółkę w Your Tax:

 • stawiasz na bezpieczną formę prowadzenia działalności, która nie obciąża właścicieli odpowiedzialnością majątkową,
 • masz pewność, że została założona i zorganizowana w sposób pozbawiony wad prawnych – wszystko działa w zgodzie z obowiązującymi zapisami legislacyjnymi,
 • jesteś pewien, że jest „czysta” – nie prowadziła wcześniej żadnej działalności, nie zatrudniała pracowników, nie wykonywała żadnych operacji księgowych, nie posiada długów, wierzycieli itp.,
 • wybierasz firmę z w pełni opłaconym kapitałem zakładowym – jego wielkość wybierasz samodzielnie,
 • możesz rozpocząć działalność na terenie Polski również jako obcokrajowiec,
 • masz możliwość prowadzenia biznesu w niemal każdej branży – bez ograniczeń,
 • możesz liczyć na kompleksowe doradztwo i wsparcie ekspertów z Your Tax – przeprowadzimy Cię przez proces zakupu i pomożemy rozpocząć działalność, a następnie zapewnimy obsługę księgową w określonym przez Ciebie zakresie.

Chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących oferowanych przez nas spółek? Oczekujesz konkretnej, dopasowanej do Twoich potrzeb biznesowych oferty sprzedaży spółki? Skontaktuj się z naszymi doradcami. Porozmawiajmy. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a my zaoferujemy Ci spółkę, która pozwoli wejść na rynek na najkorzystniejszych warunkach.

Posiadamy również spółki z historią.
Zadzwoń / Napisz przygotujemy ofertę dla Ciebie