O NAS

Biuro rachunkowe Your Tax świadczy kompleksowe usługi księgowo – podatkowe dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Zespół Your Tax składa się z doświadczonych księgowych, kadrowych oraz przedsiębiorców co pozwala łączyć szeroką wiedzę z zakresu księgowości z doświadczeniem w biznesie. To połączenie daje naszym klientom możliwość dbania o kwestie księgowo-podatkowe oraz kadrowo-płacowe w szerokim zakresie.

Prowadzimy pełną oraz uproszczoną księgowość dla podmiotów o różnych profilach działalności. Są to zarówno spółki prawa handlowego, jednoosobowe działalności gospodarcze jak i podatnicy rozliczający się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych i karty podatkowej. Do grona naszych klientów należą firmy z obrotami liczonymi w milionach oraz mikroprzedsiębiorstwa.

Naszym zadaniem jest kompleksowa obsługa księgowa zaczynając od rejestracji firmy, przez bieżące księgowanie, obsługę płac i kadr, doradztwo biznesowe oraz pomoc w przekształceniach lub likwidacji firmy.

Reprezentujemy m. in. klienta w urzędach, sporządzamy miesięczne deklaracje podatkowe, sporządzamy deklaracje wstępne i ostateczne z tytułu podatku dochodowego, deklaracje do GUS, itp.

W zakresie usług kadrowo płacowych nasze biuro rachunkowe prowadzi dokumentację kadrową od umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, poprzez deklaracje ZUS i roczne deklaracje podatkowe dla pracowników po wypowiedzenia i rozwiązania stosunku pracy oraz doradztwo w sprawach kadrowo – płacowych.

Posiadamy ubezpieczenie OC biur rachunkowych.