USŁUGI RACHUNKOWE

Profesjonalnie prowadzona księgowość zapewnia niezawodne wykonywanie zadań. Usługi księgowe muszą być prowadzone przez doświadczonych i biegłych w rachunkach specjalistów. Pełna księgowość oferowana przez biuro rachunkowe Your Tax usprawni działanie Twojej firmy. Usługi rachunkowe Your Tax to kompletny serwis księgowy, dzięki któremu finanse Twoje firmy będą bezpieczne oraz transparentne. Nowoczesne i kompleksowe rozwiązania księgowe oferowane przez Your Tax podwyższą jakość Twojej firmy.

Nowoczesne usługi rachunkowe od A do Z

Księgowość firmy to jeden z najważniejszych elementów, który przekłada się na jakość oferowanych przez przedsiębiorstwo usług. Kompleksowe i nowoczesne usługi rachunkowe świadczy firma Your Tax. Powierzając Your Tax finanse swojego przedsiębiorstwa zyskujesz pełne wsparcie ekspertów w dziedzinie księgowości. Zespół Your Tax to specjaliści, których domeną jest pełny profesjonalizm i zaangażowanie w sprawy Twojej firmy. Pełna księgowość oraz dodatkowe usługi księgowe Your Tax wesprą rozwój Twojego przedsiębiorstwa gwarantując bezpieczeństwo i ochronę finansów.

Założenie i prowadzenie wg Polskich Standarów Rachunkowości lub według MSR ewidencji zdarzeń gospodarczych zachodzących w bieżącej działalności Zleceniodawcy w księgach rachunkowych

Prowadzenie działalności gospodarczej to ciągły ruch. Dochody, wydatki, kupno, sprzedaż… Wszystko to jest zdarzeniem gospodarczym. Każde zdarzenie gospodarcze zaś, które jest wyrażane wartościowo (czyli – może być przeliczone na pieniądze) podlega ewidencji w księgach rachunkowych. Dzieje się tak w przypadku, gdy Twoja firma osiąga obroty roczne przekraczające 1 200 000 euro lub jest spółką z o.o. Wystarczy, że dostarczysz nam (w najwygodniejszy dla Ciebie sposób, również online) dane, a my zajmiemy się całą resztą.

Sporządzanie wszelkich wymaganych prawem ewidencji i rejestrów księgowych

Księga przychodów i rozchodów oraz inne ewidencje i rejestry to nasza specjalność. Zgłoś się do nas również, jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie uproszczonej księgowości - zatroszczymy się o rzetelne ewidencjonowanie wszystkich niezbędnych dokumentów oraz operacji gospodarczych.

Kalkulacja wysokości podatku od towarów i usług (VAT) w okresach miesięcznych. Sporządzanie deklaracji VAT-7 i przekazanie do właściwego Urzędu Skarbowego

Jesteś płatnikiem VAT? Pomożemy Ci obliczyć wysokość podatku w okresach miesięcznych oraz w Twoim imieniu przygotujemy deklaracje VAT dla urzędu skarbowego i wyślemy je do właściwej jednostki. Nigdy więcej problemów i przekroczonych terminów dosłania dokumentów!


ZAJMIJ SIĘ, ROZWIJANIEM BIZNESU
YOUR TAX ZAJMIE SIĘ RESZTĄ

Przygotowanie deklaracji VAT-UE podsumowującej dokonanie wewnątrzwspólnotowej transakcji dostawy i nabycia towarów oraz usług

Prowadzisz działalność na terenie Unii Europejskiej? Dokonałeś transakcji z WNT, czyli nabyłeś towar od kontrahenta unijnego? A może była to transakcja z WDT, czyli sprzedażą towaru na rzecz kontrahenta z państwa członkowskiego? To tylko kilka przypadków, w których potrzebny Ci będzie numer VAT UE oraz musisz złożyć deklarację podsumowującą dokonane transakcje. By nie popełnić błędów – powierz jej przygotowanie w nasze ręce. Międzynarodowe podatki to dla nas nie problem.

Bieżące konsultacje księgowe obejmujące sprawy księgowo-podatkowe w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstwa

Zastanawiasz się, jaki jest stan Twojego firmowego budżetu? Chcesz poznać dokładny bilans zysków i strat i wiedzieć, co z niego wynika? Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. W Yourtax masz własnego, przypisanego Tobie doradcę, który doskonale zna Twoje bieżące problemy i potrzeby i udzieli Ci kompleksowej odpowiedzi na wszystkie pytania.

Reprezentacja Zleceniodawcy w kontaktach z Urzędem Skarbowym, ZUS, PIP, GUS itp.

ZUS, US, PIP, GUS… Trudno nadążyć za wszystkimi instytucjami, z którymi musisz się kontaktować jako przedsiębiorca. Raporty, deklaracje, korekty… nie trać na to czasu. Po co, skoro możemy się tym zająć my, i to w pełni fachowo?

parallax background

WYBIERZ NASZĄ OFERTĘ

Zainteresowany? Skontaktuj się z naszym doradcą już dziś i odkryj usługi księgowe nowej generacji!