DOFINANSOWANIA DLA FIRM

Dofinansowania: z Your Tax uzyskasz je łatwiej niż kiedykolwiek

Chcesz rozwinąć firmę? Masz innowacyjny pomysł na poszerzenie działalności? A może chcesz na korzystnych warunkach sfinansować ciekawą inwestycję lub pozyskać nowych pracowników? To tylko kilka celów, na które możesz uzyskać dofinansowanie działalności. Pieniądze nie popłyną jednak „ot tak”. Potrzebny Ci dobry biznes plan, kompletna dokumentacja i umiejętne zarządzanie dofinansowywanym projektem – tak, by spełnić wszystkie wymogi formalne.

Your Tax może Ci towarzyszyć na każdym kroku – bez względu na to, czy chodzi o dotacje z UE, PFRON czy rynków alternatywnych. Z nami łatwiej Ci będzie rozwinąć skrzydła. Sprawdź, co oferujemy i skontaktuj się z naszymi doradcami.

Dofinansowanie do nowo tworzonych miejsc pracy

Tworzysz nowe miejsca pracy? Chcesz poszerzyć zespół, ale koszty otworzenia nowego wakatu wydają Ci się zbyt wysokie? A może chcesz otworzyć program stażowy dla absolwentów szkół wyższych? Jeśli tak, na nowo tworzone miejsca pracy możesz uzyskać dofinansowanie – m.in. z urzędów pracy. Jak je uzyskać? Co zrobić, by spełnić wszystkie kryteria? Powierz wszystkie sprawy związane z dofinansowaniami w nasze ręce:
przygotujemy pełną dokumentację,
wypełnimy wniosek o dofinansowanie do nowo tworzonych miejsc pracy,
zajmiemy się obsługą uzyskanej dotacji oraz dokumentacją,
przygotujemy sprawozdanie z wydatkowania uzyskanej dotacji.

Pozyskiwanie funduszy strukturalnych i UE

Fundusze strukturalne, programy operacyjne Unii Europejskiej, fundusze norweskie… Działalność Twojej firmy może być dofinansowana z wielu źródeł. Środki finansowe możesz otrzymać zarówno na działania innowacyjne, jak i przyjazne środowisku naturalnemu czy działania wpływające na rozwój regionalny… Dotacji celowych, z których można skorzystać jest wiele. Your Tax:
przeanalizuje specyfikę działalności Twojej firmy,
zapozna się z pomysłami na projekty, na które chcesz uzyskać dotację,
doradzi, gdzie najlepiej poszukiwać środków,
zajmie się przygotowaniem wniosku o dotację z UE,
zatroszczy się o profesjonalne rozliczenie przekazanej dotacji – przygotowanie wszelkich raportów, sprawozdań, dokumentacji etc.

Fundusze strukturalne pomogły rozwinąć się tysiącom polskich firm. Dołącz do nich również i Ty!


ZAJMIJ SIĘ, ROZWIJANIEM BIZNESU
YOUR TAX ZAJMIE SIĘ RESZTĄ

Pomoc przy dofinansowaniach z PFRON

Zatrudniasz osoby niepełnosprawne? Prowadzisz zakłady pracy chronionej? Możesz uzyskać dofinansowanie z PFRON. Your Tax:
sprawdzi, czy spełniasz warunki do uzyskania dofinansowania z PFRON,
pomoże dopełnić wszystkich formalności,
zapewni wsparcie przy przygotowaniu wniosku o dofinansowanie oraz kompletną obsługę dotacji.

Dofinansowania zewnętrzne i rynków alternatywnych

Masz plan rozwoju swojej działalności, ale brakuje Ci środków na jego realizację? Szansą dla Ciebie są również dofinansowania zewnętrzne oraz pochodzące z rynków alternatywnych. Your Tax, dzięki bogatym kontaktom biznesowym oraz nieustannemu śledzeniu sytuacji na rynku pomoże Ci znaleźć odpowiednie źródło dotacji – np. zewnętrznego inwestora.

Chcesz wiedzieć, jakie dotacje na działalność może uzyskać Twoja firma? Potrzebujesz kompetentnego partnera, który zajmie się obsługą dotacji od A do Z? Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji!