SZKOLENIA BHP I OCENA RYZYKA ZAWODOWEGO

Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom to priorytet pracodawcy. Konieczne jest przeprowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników i pracodawców oraz ocena ryzyka zawodowego. BHP to obowiązek kadry zarządzającej. Przeprowadzenie szkoleń jest regulowane prawnie, a samo szkolenie BHP musi być wykonane podczas podejmowania pracy (wstępne szkolenie BHP) oraz w pewnych odstępach zatrudnienia (okresowe szkolenie BHP). Podobnie analizowane być musi ryzyko zawodowe. BHP - profesjonalne szkolenia prowadzi firma Your Tax. Your Tax oferuje swoim partnerom pełny zestaw szkoleń BHP. Eksperci z Your Tax skutecznie przeszkolą cały zespół w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników. Kompleksowo.

Szkolenie BHP to wymóg formalny związany z zatrudnieniem każdego pracownika, bez wyjątku. Konieczne jest przekazanie mu podstawowej wiedzy związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy – tak, by zatroszczył się o siebie i swoje otoczenie, przykładając wagę do czynników ryzyka. Rozporządzenie w sprawie szkoleń BHP wydane przez Ministra Gospodarki i Pracy 27 lipca 2004 roku jasno wskazuje, że wymagane jest zarówno szkolenie BHP wstępne, jak i okresowe.

Współpracując z Your Tax, nie musisz szukać już specjalisty, który zatroszczy się o szkolenie dla Ciebie ani dla Twoich pracowników. My w swojej ofercie mamy wszystkie rodzaje szkoleń BHP. Skorzystaj więc z naszego wsparcia!

Przeprowadzimy szkolenia stanowiskowe BHP dla pracowników

Można wymienić dwa zasadnicze rodzaje szkoleń BHP: ogólne oraz stanowiskowe. Ogólne obejmują, zgodnie z nazwą, uniwersalną wiedzę związaną z zachowaniem bezpieczeństwa w miejscu pracy. Szkolenia stanowiskowe zaś koncentrują się na zasadach BHP dotyczących konkretnego zawodu, a także stanowiska i związanej z nim specyfiki pracy.

Your Tax oferuje Ci kompleksowe szkolenia stanowiskowe – zarówno dla pracowników biurowych, jak i fizycznych. Wszystkie zostaną przeprowadzone przez eksperta z wieloletnim doświadczeniem. Każde będzie szansą na zapoznanie się ze wszystkimi ewentualnymi ryzykami wynikającymi z pełnionego zawodu oraz wdroży w zasady postępowania gwarantujące bezpieczeństwo. A to wszystko w prostej, przystępnej formie i dogodnym dla Ciebie terminie. Nasi eksperci w zakresie BHP są do Twojej dyspozycji.

Prowadzimy także szkolenia wstępne – po jego zakończeniu zostanie Ci przekazana cała dokumentacja, w tym karta szkolenia wstępnego BHP z wyszczególnieniem wszystkich poruszonych podczas niego zagadnień.

Ocena ryzyka zawodowego dla stanowiska pracy

Każde podejmowane stanowisko pracy niesie ze sobą konkretne czynniki ryzyka. Ocena ryzyka zawodowego na stanowisku pracy powinna być wykonana przez specjalistów. Efektem tej analizy jest utworzenie instrukcji dotyczącej zagrożeń związanych z danym stanowiskiem. Dokument ten to jeden z gwarantów bezpieczeństwa pracowników. Profesjonalna i skrupulatna ocena ryzyka zawodowego wykonywana jest przez wykwalifikowanych ekspertów z firmy Your Tax. Your Tax, poza oszacowaniem niebezpieczeństw, tworzy także wymagane dokumenty dla całego zespołu pracowniczego.

Każdy pracodawca powinien być przeszkolony w zakresie BHP. Wymóg ten warunkują ustawy oraz Kodeks pracy. Szkolenie BHP dla pracodawców musi być odpowiednio dostosowane pod względem treści oraz poprowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów. Your Tax oferuje swoim klientom pełny i optymalny zestaw szkoleń BHP dla pracodawców. Eksperci z Your Tax prowadzą zarówno szkolenia wstępne, jak i okresowe wraz z przekazaniem wymaganej dokumentacji dla firmy. Your Tax gwarantuje szkolenia na najwyższym poziomie dla kadry zarządzającej.


ZAJMIJ SIĘ, ROZWIJANIEM BIZNESU
YOUR TAX ZAJMIE SIĘ RESZTĄ

Szkolenia okresowe BHP

Szkolenia BHP to nie tylko te wstępne – wykonywane tuż po przyjęciu pracownika na dane stanowisko. Po upływie roku od szkolenia wstępnego konieczne jest szkolenie okresowe BHP. Jego celem jest przypomnienie pracownikowi zasad zachowania bezpieczeństwa. Pamiętaj: pierwsze szkolenie wykonuje się po roku, kolejne – w określonych odstępach czasu. Np. dla pracowników biurowych to okres 6-letni, pracowników fizycznych – 3 lata, natomiast okresowe szkolenie BHP dla pracodawców powinno zostać zrealizowane co najmniej raz na 5 lat.

Firma Your Tax oferuje swoim partnerom biznesowym zestaw rzetelnych szkoleń BHP. Specjaliści z Your Tax skutecznie przeszkolą całą kadrę pracowniczą oraz pracodawców. Dodatkową usługą dostępną w ofercie Your Tax jest ocena ryzyka zawodowego na stanowisku pracy oraz utworzenie wymaganej dokumentacji. Zadania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dostępny zestaw szkoleń wstępnych i okresowych w Your Tax to optymalne rozwiązanie dla zwiększenia bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Szkolenia tematyczne

Prowadzisz działalność w określonej branży? Zależy Ci na tym, by Twoi pracownicy przeszli odpowiednie szkolenie BHP, które tematyką i zakresem będzie dopasowane do profilu podejmowanych działań? Podejmij współpracę z Your Tax. Bez względu na branżę i charakter działalności – stworzymy szkolenie na miarę Twoich potrzeb.

Dodatkowo Your Tax:

zadba o to, by Twoja firma dotrzymała wszystkich terminów związanych ze szkoleniami BHP wstępnymi i okresowymi,

zapewni pełną dokumentację BHP, która jest wymagana przepisami prawa.