SZKOLENIA BHP

Przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników. Kompleksowo.

Szkolenie BHP to wymóg formalny związany z zatrudnieniem każdego pracownika, bez wyjątku. Konieczne jest przekazanie mu podstawowej wiedzy związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy – tak, by zatroszczył się o siebie i swoje otoczenie, przykładając wagę do czynników ryzyka. Rozporządzenie w sprawie szkoleń BHP wydane przez Ministra Gospodarki i Pracy 27 lipca 2004 roku jasno wskazuje, że wymagane jest zarówno szkolenie BHP wstępne, jak i okresowe.

Współpracując z Your Tax, nie musisz szukać już specjalisty, który zatroszczy się o szkolenie dla Ciebie ani dla Twoich pracowników. My w swojej ofercie mamy wszystkie rodzaje szkoleń BHP. Skorzystaj więc z naszego wsparcia!

Przeprowadzimy szkolenia stanowiskowe BHP dla pracowników

Można wymienić dwa zasadnicze rodzaje szkoleń BHP: ogólne oraz stanowiskowe. Ogólne obejmują, zgodnie z nazwą, uniwersalną wiedzę związaną z zachowaniem bezpieczeństwa w miejscu pracy. Szkolenia stanowiskowe zaś koncentrują się na zasadach BHP dotyczących konkretnego zawodu, a także stanowiska i związanej z nim specyfiki pracy.

Your Tax oferuje Ci kompleksowe szkolenia stanowiskowe – zarówno dla pracowników biurowych, jak i fizycznych. Wszystkie zostaną przeprowadzone przez eksperta z wieloletnim doświadczeniem. Każde będzie szansą na zapoznanie się ze wszystkimi ewentualnymi ryzykami wynikającymi z pełnionego zawodu oraz wdroży w zasady postępowania gwarantujące bezpieczeństwo. A to wszystko w prostej, przystępnej formie i dogodnym dla Ciebie terminie. Nasi eksperci w zakresie BHP są do Twojej dyspozycji.

Prowadzimy także szkolenia wstępne – po jego zakończeniu zostanie Ci przekazana cała dokumentacja, w tym karta szkolenia wstępnego BHP z wyszczególnieniem wszystkich poruszonych podczas niego zagadnień.

Ocena ryzyka zawodowego dla stanowiska pracy

Z każdym stanowiskiem pracy, bez względu na jego charakter, wiąże się określone ryzyko zawodowe. Są to czynniki, które powodują zagrożenie dla bezpieczeństwa pracownika, jak i jego otoczenia. Właśnie dlatego jednym z wymogów BHP jest profesjonalna ocena ryzyka zawodowego dla stanowiska pracy, jak i stworzenie instrukcji stanowiskowej. To zespół wytycznych, z którymi zapoznać się musi każdy pracownik, bez wyjątków.

Eksperci Your Tax wykonają kompletne oceny ryzyka zawodowego dla każdego stanowiska pracy oraz opracują stosowne instrukcje. Będą wartościowymi, dostosowanymi do specyfiki Twojej firmy dokumentami o walorach praktycznych.


ZAJMIJ SIĘ, ROZWIJANIEM BIZNESU
YOUR TAX ZAJMIE SIĘ RESZTĄ

Szkolenia okresowe BHP

Szkolenia BHP to nie tylko te wstępne – wykonywane tuż po przyjęciu pracownika na dane stanowisko. Po upływie roku od szkolenia wstępnego konieczne jest szkolenie okresowe BHP. Jego celem jest przypomnienie pracownikowi zasad zachowania bezpieczeństwa. Pamiętaj: pierwsze szkolenie wykonuje się po roku, kolejne – w określonych odstępach czasu. Np. dla pracowników biurowych to okres 6-letni, pracowników fizycznych – 3 lata, natomiast okresowe szkolenie BHP dla pracodawców powinno zostać zrealizowane co najmniej raz na 5 lat.

Eksperci Your Tax opracują i przeprowadzą szkolenia dostosowane przedmiotowo i podmiotowo do potrzeb Twojej firmy. Zatroszczymy się, by zostały przeprowadzone w dogodnym terminie, komfortowo i profesjonalnie, a wiedza podczas nich przekazana miała wymiar praktyczny. Naszemu doświadczeniu możesz zaufać.

Szkolenia tematyczne

Prowadzisz działalność w określonej branży? Zależy Ci na tym, by Twoi pracownicy przeszli odpowiednie szkolenie BHP, które tematyką i zakresem będzie dopasowane do profilu podejmowanych działań? Podejmij współpracę z Your Tax. Bez względu na branżę i charakter działalności – stworzymy szkolenie na miarę Twoich potrzeb.

Dodatkowo Your Tax:

zadba o to, by Twoja firma dotrzymała wszystkich terminów związanych ze szkoleniami BHP wstępnymi i okresowymi,

zapewni pełną dokumentację BHP, która jest wymagana przepisami prawa.