DODATKOWE USŁUGI

ZOBACZ CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Sprawna i profesjonalna obsługa księgowa firmy warunkuje jej wzrost. Korzystanie z dodatkowych usług księgowych wspiera działalność przedsiębiorstwa. Biuro księgowe Your Tax dostarcza najwyższej jakości obsługę księgową dla firm. Dodatkowe usługi Your Tax to: oferta profesjonalnego dyrektora finansowego, wsparcie w przeprowadzaniu audytów i kontroli, usługi kompetentnych doradców podatkowych i radców prawnych, pomoc w pozyskaniu dofinansowania dla firmy, oferta założenia biura wirtualnego, a nawet usługa rozliczania czasu pracy kierowców oraz specjalistyczne szkolenia BHP. Your Tax to kompleksowa i nowoczesna obsługa Twojej firmy.

Pomagamy uzyskać dofinansowanie dla firm

Chcąc realizować dodatkowe projekty lub poszerzyć swój zespół pracowniczy warto skorzystać z dostępnych opcji pozyskania dotacji z UE, PFRON lub od innych podmiotów zewnętrznych. W Your Tax pomagamy uzyskać dofinansowanie dla firm. Nasi eksperci przygotują wymaganą dokumentację, wypełnią wniosek aplikacyjny i przeprowadzą Cię przez cały proces starania się, a następnie wdrożenia i realizacji pozyskanych środków. Your Tax wspiera pozyskiwanie dofinansowania dla firm małych, nowych firm oraz pozyskiwania środków dla przedsiębiorców z każdego dostępnego źródła. Your Tax pomoże rozwinąć się Twojej firmie.

Organizujemy szkolenia BHP

Do zadań związanych z bezpieczeństwem w firmie należy przeprowadzenie obowiązkowych szkoleń BHP zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Szkolenia BHP powinny odbywać się w trybach wstępnym i okresowym. Firma Your Tax dostarcza kompleksowego zestawu szkoleń BHP dla pracodawców i pracowników. Doświadczeni specjaliści z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy doskonale przeszkolą cały zespół pracowniczy przekazując im informacje minimalizujące wszystkie czynniki ryzyka, a w konsekwencji zwiększające bezpieczeństwo w Twojej firmie.


ZAJMIJ SIĘ, ROZWIJANIEM BIZNESU
YOUR TAX ZAJMIE SIĘ RESZTĄ


Rozliczamy czas pracy kierowców

Obowiązkiem firmy jest prowadzenie ewidencji danych dotyczących pracy kierowców. Jednym z najważniejszych dokumentów w tym wykazie jest karta czasu pracy kierowcy. Prawidłowy i na bieżąco prowadzony rejestr wymagany jest do przedłożenia podczas kontroli ITD i PIP. W Your Tax rozliczamy czas pracy kierowców i prowadzimy wymaganą dokumentację. Nasi specjaliści reprezentują również Twoją firmę na wypadek kontroli. Z Your Tax możesz być pewien, że administracja danymi dotyczącymi czasu pracy kierowców jest w najlepszym porządku.

Profesjonalne porady prawne i podatkowe

Znajomość prawa biznesowego oraz podatkowego jest konieczna w prowadzeniu firmy. Kadra zarządcza kierując i rozwijając firmę wymaga usług doświadczonych radców prawnych. Sprawny prawne i podatkowe firmy są o tyle istotne, że powinny być powierzone biegłym specjalistom. Your Tax oferuje porady prawne oraz porady podatkowe prowadzone przez wyspecjalizowanych radców prawnych. Najwyższa jakość usług dostarczanych przez Your Tax wspiera działanie Twojej firmy, pozwala na radzenie sobie z problemami i umożliwia zwiększanie wydajności przedsiębiorstwa.

Audyty i kontrole finansowe oraz pomoc doradcy finansowego

Audyty finansowe, audyty wewnętrzne, kontrole zewnętrzne to procesy wymagające doskonałego przygotowania i sprawnego zarządzania. Eksperci z Your Tax pomogą w przygotowaniu wymaganej dokumentacji do każdej kontroli i audytu. Dodatkowo specjaliści z Your Tax oferują reprezentację Twojej firmy w sytuacji kontroli, koordynację zadań związanych z kontrolą, asystowanie przy wszystkich jej procesach oraz profesjonalną pomoc doradcy finansowego. Dokumenty sporządzone podczas rewizji finansowej firmy przez Your Tax dostarczą Ci wartościowych danych, a sama kontrola przebiegnie pomyślnie i bezproblemowo.

Zobacz ofertę wirtualnego biura

Wirtualne biuro to idealna opcja do freelancerów i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy chcą rozwijać swoją firmę i jednocześnie korzystać z pełnej obsługi biurowej. Dzięki możliwości założenia wirtualnego biura firma zyskuje na wiarygodności i posiada wirtualny adres w jednym z wybranych centr biznesowych. Atrakcyjna oferta wirtualnego biura znajduje się w usługach Your Tax. Firma Your Tax pomoże Ci w uzyskaniu wirtualnego adresu dla Twojej firmy, a specjaliści biznesowi z Your Tax zagwarantują Ci profesjonalne wsparcie.

Zainteresowany? Skontaktuj się z naszym doradcą już dziś i odkryj usługi księgowe nowej generacji!